ZVL výskum a vývoj
ZVL výskum a vývoj

Дослідження і розробки

В процесі проектування і розробки нової продукції ми використовуємо найсучасніші системи автоматизованого проектування CAD і 3D CAD. Якість підшипників ми перевіряємо за допомогою точних вимірювальних пристроями і моделювання процесу виробництва. У разі необхідності наша компанія залучає для цих цілей сторонні організації, випробувальні лабораторії та технічні вузи. Наша головна мета – запропонувати нашим клієнтам найбільш оптимальне рішення і задовольнити їх в області інновацій, розробки та практичного застосування підшипників.

Наш конструкторський відділ спеціалізується на аналізі взаємодії окремих деталей підшипників, реакцій, що виникають в місці контакту тіл і доріжок кочення, а також впливу умов експлуатації на властивості підшипників. Сучасні системи автоматизованого проектування, досвід співробітників і співпраця з технічними відділами постачальників та іншими сторонніми організаціями, дозволяють нам поліпшити окремі елементи підшипників – форму доріжок кочення, тіл кочення і сепараторів з метою максимального використання габаритів підшипникового вузла, зниження тертя, і підвищення інтегральних властивостей – основного динамічного навантаження, граничної частоти обертання, моменту сил тертя і рівня вібрацій.

ZVL výskum a vývoj
ZVL výskum a vývoj

Техничні консультації

За бажанням наші фахівці готові надати вам необхідну інформацію та консультації в галузі аналізу помилок і вирішення проблем, що виникли в ході роботи обладнання. Одночасно ми готові надати вам кваліфіковану допомогу в підборі оптимальної схеми установки стандартних підшипників для конкретних умов експлуатації, а також в проектуванні спеціальних підшипників на основi забезпечення специфічних технічних вимог по установці і застосування підшипників кочення.

ZVL výskum a vývoj
ZVL výskum a vývoj