Виробництво підшипників

Виробництво підшипників здійснюється відповідно до державних і міжнародних розмірних стандартів, стандартів на матеріали, внутрішньоорганізаційних стандартів компанії та стандартів управління якістю СТН ISO 9001. Вирішальним фактором подовження терміну служби підшипників є підвищення їх несучої здатності в динамічному режимі за рахунок поліпшення якості використовуваних напівфабрикатів.

ZVL výroba ložísk
ZVL výroba ložísk

Компанія ZVL SLOVAKIA володіє широким арсеналом виробничого і технічного ноу-хау. З метою підвищення економічної ефективності та точності виробництва вона використовує найсучасніші технології. Процес виробництва підшипників містить технологічні етапи, що надають істотний вплив на довговічність і несучу здатність підшипників кочення – формування, обробку різанням, термічну обробку, додаткову суперфінішну обробку, мийку, монтаж.

Матеріал кiлец підшипників
Термічно загартована хромована (нержавіюча) сталь (100Cr6)
Термічно загартована хромово-марганцева сталь (100CrMnSi6-4)
Цементована сталь індукційної закалки
(за бажанням клієнта)
Матеріал тіл кочення
Термічно загартована хромована (нержавіюча) сталь (100Cr6
Термічно загартована хромово-марганцева сталь (100CrMnSi6-4)
Матеріал сепаратора
Лістовий металопрокатглибокої витяжки (St4) – без маркування, позначається літерой J
Латуньпозначеня M
Пластикполіамід ПА6.6, який містить скловолокно – позначеня TNG, TNGH
Текстолиттехнічний текстиль – позначення T
ZVL výroba ložísk
ZVL výroba ložísk

Стабільність і надійність компанії ZVL підтверджує присутність її продукції на світовому ринку завдяки створення розвинутої дистриб’юторської мережі, що дозволяє підтримувати постійний зв’язок з діловими партнерами. Головною метою компанії є задоволення найскладніших і різноманітних вимог клієнтів в різних галузях промисловості шляхом формування широкого асортиментного спектра стандартних і спеціальних підшипників.

ZVL výroba ložísk
ZVL výroba ložísk