Новинки у виробничому асортименті

Протягом останніх кількох років ми впровадили у виробництво і запропонували споживачам нові серії або модифікації наявних модельних рядів підшипників. Представляємо вам деякі з них.

 

Підшипники для сільськогосподарської промисловості

Підшипники для сільськогосподарської техніки

Insert ball bearings

Підшипники для сільськогосподарської техніки

Housing unit – type FG / SG / FM

Підшипники для сільськогосподарської техніки

Circular cast housing unit with bearing – LSGR type

Підшипники для сільськогосподарської техніки

Double row angular contact ball bearings

 

Однорядні радіально-упорні шарикопідшипники з двосторонніми прокладками

Цей тип підшипників підходить для застосування в місцях, де неможливо забезпечити який-небудь інший вид мастила, або там, де підшипники працюють в умовах підвищеного запилення середовища. З точки зору компонування вузла цей тип підшипників вимагає певного коригування внутрішньої конструкції, з огляду на зменшенні розміри тіл кочення і, відповідно, зниженою тримкістю. Тому про можливість їхнього застосовування необхідно попередньо проконсультуватися зі співробітниками нашого технічного відділу.

Однорядные радиально-упорные шарикоподшипники с двусторонними прокладками

7208BTNGH-2RS

 

Однорядные радиально-упорные шарикоподшипники – сдвоенные

72–BETNG-PAR

Однорядні радіально-упорні шарикопідшипники – здвоєні

Здвоєні підшипники (комплекти) підходять для встановлення в місцях, які вимагають приймання осьових навантажень в обох напрямках. Вони відрізняються підвищеною точністю, яка дозволяє використовувати їх відповідно до вимог, що пред’являються конкретним обладнанням, без додаткового доопрацювання. За бажанням можлива поставка підібраних один до одного пар підшипників або підшипників в універсальному виконанні для парної установки. У будь-якому випадку необхідно попередньо узгодити, в якій комплектації їх необхідно надати – з встановленим зазором або з попереднім натягом.

 

Дворядні сферичні роликопідшипники

У сегменті дворядних сферичних роликопідшипників ми пропонуємо наступні модифікації:

Герметичні підшипники – з метою забезпечити можливість встановлення додаткових прокладок ці підшипники випускаються в двох варіантах:
– з більш широкими кільцями і збереженням внутрішньої конструкції – маркування CDL223xx-2RS
– зі збереженням ширини кілець, але зі зменшеними розмірами сферичних роликів – наприклад, 223xx-2RS

Герметичные подшипники

22209-2RS

Підшипники для вібраційного обладнання

– цей тип підшипників відрізняється використанням сепаратора, який центрується по зовнішньому кільцю, підвищеною точністю зовнішнього діаметра і внутрішньої конструкції, а також використанням сферичних роликів підвищеної точності. Підшипники постачаються з сепаратором у трьох варіантах: латунний сепаратор цілісний або складений з двох кільцевих частин, або сталевий штампований.

Подшипники для вибрационного оборудования

22209W603

Подшипники для вибрационного оборудования

22209W601MA

Подшипники для вибрационного оборудования

22209W604MA

Підшипники зі сталевим штампованим сепаратором з підвищеною тримкістю – нова форма сталевого сепаратора дозволяє використовувати більші за розміром або кількістю тіл кочення, за рахунок чого ми змогли домогтися більш ефективного використання внутрішнього простору підшипника і підвищення його тримкості (вантажопідйомності).

Подшипники со стальным штампованным сепаратором с повышенной несущей способностью

…EDW33J

 

Четырехрядные цилиндрические роликовые подшипники

PLC 512-601

Чотирирядні циліндричні роликові підшипники

Цей тип підшипників був розроблений з метою вдосконалення підшипникових вузлів валів прокатних станів для підвищення точності прокатки. Їхньою характерною особливістю є більш широке внутрішнє кільце і пара зовнішніх кілець, в яких розташовуються по два ряди роликів, встановлених у латунному сепараторі. Для підвищення стійкісних властивостей деталей підшипників їхні кільця були додатково термічно оброблені з утворенням бейнітної (зміцнювальної) структури поверхневого шару.

 

Роздільні сферичні і циліндричні роликопідшипники

Ці підшипники мають роздільну конструкцію внутрішніх і зовнішніх кілець, а також сепараторів з тілами кочення, що дозволяє здійснювати їхнє встановлення навіть у найбільш важкодоступних місцях.

222SM100M C3
222розмірний ряд
Ssplit (роздільні)
Mметричні розміри
100діаметр внутрішнього отвору
Mтип сепаратора
C3радіальний зазор
SCL110M C3
Ssplit (роздільні)
Ccylindrical (циліндричні)
LL - легка розмірна серія (M – середня, H – важка) – різняться залежно від тримкості, розміру зовнішнього діаметра і ширини
110діаметр внутрішнього отвору
Mтип сепаратора – латунний
C3радіальний зазор

Раздельные сферические и цилиндрические роликоподшипники

Роздільні сферичні роликопідшипники