Корпоративний девіз

Наш девіз – це наше бачення, яке відображене у торговій марці ZVL та підтримане нашою командою співробітників. Працювати на високому професійному рівні – це наша амбіція і мета. Ми сподіваємося, що слоган нашої компанії, як і її візуальна ідентичність, зможуть підвищити впізнаваність бренду ZVL не тільки на провідних європейських ринках, а й у всьому світі.

фирменный эпиграф: ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД ДО СВІТОВОЇ ІНДУСТРІЇ

Корпоративні цінності

1. Наші клієнти беруть участь у всьому, над чим ми працюємо

Нашою метою є впевнена присутність у переліку провідних європейських і світових постачальників підшипників, тому ми тісно співпрацюємо з нашими ОЕМ клієнтами, авторизованими дистриб’юторами і кінцевими споживачами. Ми хочемо, щоб наші клієнти постійно знаходились в центрі подій – сьогодні, завтра і повсякчас… З метою пошуку оптимального рішення ми прагнемо врахувати будь-які вимоги і побажання наших клієнтів.

2. Наші співробітники є головною дієвою силою нашого успіху

Ми поважаємо своїх співробітників. Всі вони є для компанії незамінними учасниками команди. Кожен співробітник нашої компанії постійно прагне підвищити її цінність і сприяє її подальшому процвітанню і просуванню. Ми прагнемо створити мотиваційну робочу атмосферу, засновану на відкритості, повазі та колективній співпраці.

3. Ми прагнемо підвищити цінність компанії

Ми чітко усвідомлюємо необхідність ефективного використання виробничих ресурсів. Прагнемо правильно розставляти пріоритети в управлінні витратами компанії і знайти оптимальне співвідношення між витратами і доходами для того, щоб забезпечити динамічне зростання компанії.

4. Ми хочемо бути творцями майбутніх технологій

Наша ціль полягає в тому, щоб ми стали невід’ємною частиною нових перспективних технологій. Основою її втілення в життя є реалізація технічної модифікації продукції, максимальне розширення асортименту підшипників і постійні інновації. Все це дозволяє створити необхідні передумови для забезпечення життєздатності компанії в майбутньому, а також необхідний потенціал для активної адаптації до сучасних світових ринкових обстановин в галузі виробництва підшипників.