Про акціонерне товариство ZVL SLOVAKIA

Основною місією компанії ZVL SLOVAKIA є надання надійних і ефективних рішень, а також високоякісної продукції в області виробництва підшипників. Про високий рівень якості і рівня задоволеності споживачів свідчить, перш за все, той факт, що більш ніж 86% продукції компанії ми поставляємо на світовий ринок (за межі країни).
Завдяки більш ніж 50-річному досвіду роботи в цій галузі, наша компанія належить до числа провідних виробників підшипників і комплектуючих для різних галузей промислового застосування, які випускають якісну продукцію на рівні найвищих світових стандартів.
Ми постійно підтверджуємо статус стабільного партнером для великих виробників машин та обладнання найвідоміших марок, і надаємо цілий комплекс послуг споживачам з різних галузей промисловості за допомогою потужної дистриб’юторської мережі. Наша компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент підшипників традиційної європейської марки ZVL.
Торгова марка ZVL зареєстрована в більш ніж 90 країнах світу. Ми прагнемо зміцнювати її імідж в глобальному масштабі перш за все за рахунок постійного розширення номенклатури портфеля продукції, яку виробляємо.

ZVL SLOVAKIA
ZVL SLOVAKIA a.s.

Застосовуючи професійний підхід до вирішення спеціальних вимог споживачів підшипників ми допомагаємо їм знайти найбільш оптимальне рішення. Досягнення високого рівня задоволеності споживачів протягом багатьох років просуває нас вперед і відкриває перед нами нові можливості для розширення частки компанії на світовому ринку підшипників.

ZVL SLOVAKIA

Колектив компанії ZVL SLOVAKIA, a.s.